YANGıN MERDIVENI KAPıSı APTALLAR IçIN

Yangın Merdiveni Kapısı Aptallar için

Yangın Merdiveni Kapısı Aptallar için

Blog Article

Binanın bâtıninden horya yakınlarında nazil betonarme merdivenler haricinde, yapı haricine meydana getirilen ve demirden yapım edilen yangın merdivenleri bile çok sık muhaliflaşılan yangın merdivenleridir.

 ve montajıyla cenkan tüm firmalar ile bizim fiyatlarımızı huzurlaştırabilirsiniz. Yangın kapısı modellerimizin özelliklerini inceleyerek muadili bapların özellikleriyle zıtlaştırabilir ve fiyatlarını mukayese edebilirsiniz.

Vüruten teknolojiyle omuz omuza yangın merdiveni seçenekleri, elan fazla sağlam hale geldi. Biz Ardan Yangın olarak teknolojiyi her bugün uyma fail bir firmayız.

Bu kapılar üs olarak yangın dayanıklılık belgeli olan ve yangın peklik belgeli olmayan geçmek üzere dü gruba ayrılır.

Hassaten, müstacel çıkış bapsı olarak da adlandırılan bu kapılar, müsait şekilde konumlandırıldığında hızlı tahliyeleri destekler.

İzolasyonlu Yangın Baplarımız salim evetğu denli, şık bir görünüm esenlayabilmek karınin kullanılacağı mekana için de dizayn edilebilir. Alfa Door yangın baplarında kullanılan ürkü bar sistemi, yangın takkadak kapı dünyaardan kilitli olsa dahi kaçışı esenlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Yangın ve müstacel hatır anlarında çıkış kolu olarak kullanılan Yangın Bapsı aksesuarı Yangın Bapsı Kolu olarak adlandırılır. Panik Bar olarak da ifade edilen bu düzen bazı modellerde alışılagelen kapı koluna benzeşim. 

Düzenüminyum kapılar, ahşap baplar ve çelik kapılar imalatında istenen niteliklere bakılırsa farklı özellikte baplar da binaların mimari bünyesına veya bapların kullanılacağı sektöre bakılırsa daha bir olabilmektedir.

merhaba zerrinyer de bulunana getir depomuza çift kanat veya bir numara kanat elimizde proje var ölçülere bakarak hediye verebilirsiniz gidip tespitte yapabilirseniz çok aciliyeti vardır sadece eder verilmesi önemle rica olunur. bana numaradan dikme olarak ulaşabilirsiniz

İmalat aşamasında kullanılan Yangın Kapısı Kilidi sebebiyle bu kapılar dışarıdan açılamaz. Bu hâl uğruluk vakalarının önlenmesini katkısızlar.

Göksu Kapı olarak Yangın Bapsı imalat sürecinde en kaliteli mekanizmaları kullanarak kapının monte edilmiş olduğu projeyi emin ve sağlıklı hale getirmeyi hedefliyoruz.

Yangın bapları, yangın esnasında insanoğluın kaçışını kolaylaştırmakla kalmaz, aynı zamanda yangının yayılmasını da önler.

Yangın kapkaloriın (ivedi çıkış kapısının) baş amacı olası bir evgin durumda binanın tahliyesinin hızlı ve güvenli bir şeklide dokumalmasını esenlamaktır. Aynı zamanda binanın bir berkndaki duman, yangın, tül vs. kadar durumlarda bir anlamda izolasyon esenlayarak bu olumsuz koşulların sair katlara geçişini engellemek yahut olabilir olduğu kadar geciktirmektir.

Yangın bapsı elbette hizmet gestaltlmalıdır? Yangın bapları mazbut hizmet gerektirir. Bakım, yangın kapısının mesleklevselliğini ve yangın dayanıklılığını sağlamak sinein önemlidir. Yangın kapısının periyodik olarak denetleme edilmesi, kapının Yangın kapısı istanbul çın bir şekilde kapanıp kapanmadığının, menteşelerinin yıkılmaz bulunduğunun, sızdırmazlık fitillerinin münasip bulunduğunun ve kilit mekanizmasının çkırmızııştığının muayene edilmesini bağırsakerir. Ayrıca, yangın bapsı üzerindeki etiketlerin ve işçilikaretlerin okunabilir olması gerekmektedir.

Report this page